Usługi

Kinga Ładoń Make-Up
Kinga Ładoń Make-Up
Jestem zawodową wizażystką i wykonuję każdy rodzaj makijażu. Współpracuję z klientami prywatnymi oraz uczestniczę w komercyjnych projektach.
Kinga Ładoń Make-Up

Makijaż ślubny

Pragniesz wyglądać w dniu swojego ślubu jak najpiękniej, prawda? To oczywiste, ponieważ oczy wszystkich będą zwrócone właśnie na Ciebie. Pomogę Ci to osiągnąć, poprzez makijaż ślubny, który jest dopełnieniem Twojej stylizacji. Podkreśli Twoje piękno, zatuszuje niedoskonałości, przetrwa całą noc i sprawi, że tego dnia będziesz czuć się wyjątkowo.

Makijaż okolicznościowy

Każde święto lub uroczystość wymagają właściwej oprawy. Możesz wyrazić rangę tego wydarzenia poprzez odpowiedni makijaż. Nie ważne, czy jest to ślub i wesele przyjaciółki, studniówka, bal sylwestrowy, urodziny czy firmowy bankiet. Zdecydowanie warto poświęcić chwilę na wizytę u mnie. Unikniesz stresujących chwil przed lustrem i masz 100% pewności, że makijaż podkreśli Twoje atuty i utrzyma się aż do białego rana.
Kinga Ładoń Make-Up
Kinga Ładoń Make-Up

Makijaż fotograficzny

Planujesz sesję zdjęciową i chcesz wyglądać na niej doskonale? Codzienny make-up tutaj nie wystarcza, ponieważ makijaż do zdjęcia rządzi się swoimi prawami. Ostre światło i blask fleszy uwydatnią wszystkie walory oraz mankamenty Twojej urody. Znam kilka skutecznych trików, które sprawią, że wypadniesz fantastycznie na każdym zdjęciu.

Indywidualna lekcja makijażu

Wiele o makijażu można dowiedzieć się z sieci, ale są to ogólne rady, a każda twarz jest inna i wymaga unikalnego podejścia. Indywidualna lekcja makijażu pozwoli Ci zrozumieć lepiej Twoją urodę i dobrać odpowiednie techniki, kosmetyki i pędzle. Każdy krok omówimy i wykonamy wspólnie, aby nauczyć Cię robić makijaż, który podkreśli Twoje piękno.

Kinga Ładoń Make-Up
Kinga Ładoń Make-Up

Warsztaty dla wizażystów

Chcesz nauczyć się wykonywania perfekcyjnego make-upu na każdą okazję? Tak się składa, że prowadzę warsztaty wizażu przeznaczone dla osób, których pasją jest makijaż. Warsztaty prowadzę od podstaw. Mogą wziąć w nich udział zarówno osoby zaczynające swoją przygodą z makijażem oraz wizażyści pragnący udoskonalić swoje umiejętności.

Make-up Voucher

Nie masz pomysłu na prezent? Proponujemy Voucher na wybraną usługę, który możesz podarować bliskiej osobie. Voucher można odebrać w naszym salonie lub w formie elektronicznej przez e-mail.

Zapytaj o wycenę

Pracuję szybko, sprawnie i mobilnie, a odległość nie stanowi dla mnie wyzwania. Tu czy tam, osiągniemy oczekiwany efekt. Musisz tylko pamiętać, aby wcześniej umówić się na spotkanie.