Jestem zawodową wizażystką, a makijaż to moja pasja.

Nazywam się Kinga Ładoń i od 2015 roku spełniam się zawodowo jako makijażystka. Wykonuję wszystkie rodzaje makijażu. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i wkładam w to całe swoje serce, bo makijaż to moja pasja.

Kinga Ładoń Make-Up

Współpracuję z klientami prywatnymi oraz uczestniczę w komercyjnych projektach takich jak sesje zdjęciowe, plany filmowe, reklamy, czy pokazy mody.

Już na etapie nastolatki posiadałam kufer pełen kosmetyków. Moją pasją był wtedy taniec, gdzie makijaż odgrywał ważną rolę w celu pokazania wyrazistości na parkiecie. Kolejnym punktem mojej kariery były studia kosmetologiczne, gdzie poznałam tajniki skóry i jej pielęgnacji. Warsztat makijażu udoskonaliłam w Szkole Make-Up Star w Warszawie.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach u najlepszych polskich oraz światowych makijażystów. Kocham pracę z ludźmi, a każdą osobę traktuję indywidualnie. Nie ma znaczenia, jak ważna uroczystość Cię czeka: wymarzony ślub, występ w telewizji czy biznesowa kolacja – sprawię, że będziesz wyglądać olśniewająco i czuć się pewnie.
Kinga Ładoń Make-Up
Kinga Ładoń Make-Up
Kinga Ładoń Make-Up
Kinga Ładoń Make-Up

Doświadczenie potwierdzone bogatym portfolio

Wiedza oraz bogate doświadczenie pozwalają mi w pełni wykorzystać najlepsze techniki i produkty. Dzięki temu masz pewność, że makijaż zostanie dobrze dobrany do Twojej urody,będziesz czuć się komfortowo, a jeśli trzeba, przetrwa całą noc.

Wyjątkowe podejście, które polubisz

Każda osoba jest wyjątkowa, niepowtarzalna i piękna, a ja staram się za pomocą odpowiednich technik makijażu wydobyć najlepsze cechy. Pracuję szybko, sprawnie i mobilnie. Odległość nie stanowi dla mnie wyzwania, ponieważ dojadę w każde miejsce na terenie Wrocławia i nie tylko. Tu czy tam, osiągniemy oczekiwany efekt. Musisz tylko pamiętać, aby wcześniej umówić się na spotkanie.

Efektownie, sprawnie i profesjonalnie. Wykonany przez Kingę makijaż był idealnym dopełnieniem do mojej sukienki. Polecam!

Ewa, Lubin

Makijaż pod każdym aspektem wykonany perfekcyjnie. Staranność na pierwszym miejscu.

Natalia, Lubin

Makijaż trzymał się całą noc, a dzięki otrzymanej próbce pomadki, usta też się pięknie prezentowały cały czas. Pełen profesjonalizm. Polecam i będę polecać dalej 😁

Daria, Wrocław

Kinga jest przesympatyczna, a jej makijaże przepiękne i bardzo trwałe. Kinga jest zawsze profesjonalnie przygotowana, punktualna (+10 punktów za dojazd do klientki! ❤) i regularnie odpisuje na wiadomości. Polecam, nie ma lepszej wizażystki ❤

Joanna, Wrocław

Makijaż idealnie dopasowany do urody. Znakomicie trzymał się przez całe wesele. Pełen profesjonalizm!

Emilia, Wrocław

Zawsze piękny i trwały makijaż wykonany w miłej atmosferze, nawet mimo wczesnych godzin porannych 🙂

Anna, Wrocław

Kinga malowała mnie w najważniejszym dniu mojego życia! Makijaż był trwały, piękny, dopracowany do perfekcji - taki jak sobie wymarzyłam. Każdej pannie młodej polecę Kingę! To profesjonalistka w czystej postaci! Na pewno skorzystam jeszcze nie raz! Dziękuję 😘

Magdalena, Wrocław

Przepolecam! Makijaż idealnie dopasowany do urody, okazji i stylizacji. Perfekcyjnie zrobiony i trwały. Kinga przesympatyczna! Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i będę polecać. 10/10!

Monika, Wrocław

Przemiła, profesjonalna i otwarta na eksperymenty 😊 Bez jej pomocy sesja nie byłaby na pewno tak udana. Dziękuje! 😊

Dorota, Wrocław

Pełna profeska ! ❤ Kinga malowała mnie i moją rodzinę w tym najważniejszym dniu u nas w domu. Wszystko poszło mega sprawnie i profesjonalnie w przemiłej atmosferze. Dziękuję i bardzo polecam!!

Anna, Wrocław

Kingę poznałem, podpisując z nią umowę, tak byłem jej fotografem ślubnym. Potem miałem okazję z nią pracować przy innych ślubach, doskonale poznałem jej makijaże, są świetne ! Poleca ją moim Pannom Młodym, jak jest tylko okazja, bo lubię pracować z profesjonalistami, a zarazem z ludźmi otwartymi na innych. A tak jest właśnie Kinga.

Sebastian, Wrocław

Zapytaj o wycenę

Pracuję szybko, sprawnie i mobilnie, a odległość nie stanowi dla mnie wyzwania. Tu czy tam, osiągniemy oczekiwany efekt. Musisz tylko pamiętać, aby wcześniej umówić się na spotkanie.